Top 5 męskich butów roboczych

Wybranie odpowiedniego obuwia roboczego jest ważne ze względu na konieczność przestrzegania zasad BHP, ale również gdy ma się na względzie komfort pracy. Rynek pełen jest alternatyw, przez co trudno wybrać konkretny model. Dlatego też przygotowaliśmy ranking pięciu najlepszych par męskiego obuwia roboczego:

alternative


  • 5. Buty Atlas CX 320 ESD – elegancki model wykonany z miękkiej, licowej skóry bydlęcej, posiadający oddychającą wyściółkę oraz metalowy nosek, co zapewnia dobre dopasowanie do stopy oraz niezwykłą wygodę użytkowania.
  • 4. Buty Atlas SL645 XP BLUE S3 ESD – jest to niezwykle popularny i ceniony model letni, wykonany z wodoodpornej skóry oraz oddychającej wyściółki, posiadający także niemetalowe zabezpieczenie przed przebiciem, dzięki czemu sprawdzi się nawet w parny, deszczowy dzień.
  • 3. Buty Atlas SL3505 XP S1P ESD – chętnie wybierany model letni, wykonany z oddychającego materiału z mikrofazy, z niemetalowym zabezpieczeniem przed przebiciem oraz systemem amortyzacji 3D, co zapewnia pełen komfort oraz brak poczucia ociężałości stóp.
  • 2. Buty Atlas SL585 XP Brown S3 ESD – jeden z najchętniej kupowanych modeli zimowych; posiada podwyższoną cholewkę, system amortyzacji 3D oraz dodatkowe nalanie noska, dzięki temu praca zimą jest zdecydowanie bezpieczniejsza, oddychająca wyściółka zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza.
  • 1. Buty Atlas Flash 6305 XP S3 – najczęściej wybierany model letni, wykonany z oddychających materiałów oraz z niemetalowym zabezpieczeniem przez przebiciem, co daje uczucie lekkości, jednocześnie w pełni chroni stopy.

Wszystkie wymienione modele obuwia roboczego są modelami męskimi. Modele XP wyposażone są w elastyczne podeszwy odporne na przebicia, zapewniające dodatkowy komfort noszenia. Co więcej, podeszwy wszystkich przedstawionych modeli zostały stworzone w oparciu o innowacyjną technologię Electro Static Discharge, która polega na odprowadzeniu małych ładunków elektrycznych do podłoża, zapewniając bezpieczeństwo bez konieczności zakupu dodatkowego gumowego obuwia na zmianę. Każdy z modeli jest również odpowiedni dla osób noszących wkładki. Są to prawdziwie uniwersalne buty spełniające restrykcyjne zasady BHP na różnych stanowiskach pracy. Jeżeli tego właśnie oczekujesz od butów roboczych, zajrzyj na stronę sklepu https://bhpmaniak.pl/ i wybierz model odpowiadający Twoim wymaganiom.